Валенсия и Реал Мадрид играят при резултат 2:1 в мач от 27-ия

...

НА ЖИВО: Валенсия - Реал Мадрид 2:1, начало на втората част

Валенсия и Реал Мадрид играят при резултат 2:1  в мач от 27-ия кръг в испанската Ла Лига. Всички забавни моменти следим на Gong.bg .

Уго Дуро и Роман Яремчук наказаха груби неточности в отбраната на " лос бланкос ". Винисиус върна интригата с гол в края на полувремето.

Още в първите секунди домакините демонстрираха, че ще се борят крепко. Футболистите на Рубен Бараха повалиха два пъти на тревата Винисиус, като ясно демонстрираха по какъв начин ще се работи против него.

Здравите влзиания продължиха и " лос бланкос " също започнаха да работят с повече експанзия. Това докара до изблъскване от Родриго, което контузи Хосе Луис Гая. Капитанът на " прилепите " въпреки всичко съумя да продължи присъединяване си.

В 12-ата минута Фран Перес достави топката в наказателното поле където Яремчук замахна, само че не нацели топката.

Първият прецизен уар пристигна след четвърт час игра. Винисиус изведе Белингам с удивителен пас с външен фалц. Звездата и голмайстор на " белия балет " задържа и центрира към Камавинга, който с глава стреля право в Мамардашвили.

В 27-ата минута Валенсия откри резултата. Винисиус загуби топката в доста рискова зона и Фулкие съумя да центрира на втора греда. Там Фран Перес засече неприятно топката от въздуха, само че тя стигна до Уго Дуро. Нападателят я насочи с глава право в ъгъла, а Лунин даже не помръдна.

1-0 | 28' HUGOOOOOOOOOOOOOOOO DUROOOOO!! LET'S GOOOOOOO!!!
— Valencia CF (@valenciacf_en)
Само три минути по-късно Даниел Карвахал позволи кошмарна неточност. Десният бранител върна топката обратно, само че по този метод изведе Роман Яремчук. Украинецът чукна топката около вратаря и на празна врата вкара за 2:0.

2-0 | ⌚️ 32' WHATTTTT!! YAREMCHUK WITH THE SECOND GOAL